Szegedért Alapítvány

Civil világ

Wagner Udvar

Híreink

Szeged kiválóságait ünnepeltük a Szegedért Alapítvány jubileumi díjátadó gáláján

szegedert-alapitvany-2024-gala-dijatadas.jpg

A Szegedért Alapítvány 35. alkalommal adta át díjait szeged kiválóságainak 2024. március 9-én a Szegedi Nemzeti Színházban rendezett díjátadó gálán.

A fődíjat Prof. Dr. Varga Endre traumatológus vehette át,
a Tudományos kuratórium Szőkefalvi-Nagy Béla díját Prof. Dr. Tamás Gábor biológus,
a Művészeti Kuratórium Gregor József díját Németh György fotóművész,
a Társadalmi-Állampolgári Kuratórium Debreczeni Pál díját Szűcsné Kolonics Erika közművelődési szakember kapta.

A ünnepi pillanatokat követően a díjazottakat és a közönséget a Budapest Bár zenekar műsora köszöntötte Farkas Róbert vezetésével, Behumi Dóri, Németh Juci, Ferenczi Bori és Keleti András énekesek közreműködésével.

A képen balról jobbra Németh György, Szűcsné Kolonics Erika, Prof. Dr. Varga Endre és Prof. Dr. Tamás Gábor látható.
További képek a galériában találhatók. A fotókat Bobkó Anna készítette.

Varga Endre traumatológus kapja a Szegedért Alapítvány 2024. évi fődíját

szegedert-alapitvany2024-evi-dijazottjai.jpg

Harmincötödik alkalommal döntöttek a Szegedért Alapítvány kuratóriumai és a civil ajánlásokból kiválasztották a 2024-es év díjazottjait: a fődíjast valamint a tudományos, a művészeti és a társadalmi-állampolgári kuratórium díjazottját.